LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:
Zoraď podľa: Ceny | Názvu

Vyhľadávam: tp-link

BAZÁR - Prevodník TP-LINK MC110CS 10/100Mbs, SM, 20km,2x SC

Optický singlemodový dvojvláknový 10/100 prevodník. 2x SC konektor

Cena:
Skladom
1 ks

9,99 € (bez DPH)
RP: 0 €
11,99 € (s DPH)

ks

BAZÁR - Prevodník TP-LINK MC111CS WDM 10/100Mbs, SM, 20km,SC TX=1550

Optický WDM 10/100 prevodník pre jednovláknový prenos. TX=1550nm, SC

Cena:
Skladom
1 ks

9,99 € (bez DPH)
RP: 0 €
11,99 € (s DPH)

ks

BAZÁR - Prevodník TP-LINK MC220L 1000Mbs, SM

Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený pre prevod

Cena:
Skladom
1 ks

12,38 € (bez DPH)
RP: 0 €
14,86 € (s DPH)

ks

BAZÁR - Switch TP-Link TL-SL2218WEB

TP-LINK TL-SL2218WEB Rackmount switch s 16 10/100Base-TX

Cena:
Skladom
1 ks

35,35 € (bez DPH)
RP: 0 €
42,42 € (s DPH)

ks

Extendér TP-LINK TL-WA855RE

WiFi extender TP-LINK TL-WA855RE si dáva za cieľ masívne zosilnenie

Cena:
Skladom
1 ks

18,90 € (bez DPH)
RP: 0 €
22,68 € (s DPH)

ks

Extendér TP-LINK TL-WA860RE

WiFi extender TP-LINK TL-WA860RE si dáva za cieľ masívne zosilnenie

Cena:
Skladom
0 ks

25,62 € (bez DPH)
RP: 0 €
30,74 € (s DPH)

ks

Prevodník TP-LINK MC100CM 10/100Mbs, MM, 2km,2xSC

Media konvertor TP-LINK slúži pre prevod metalického vedenia 10/100Base-T

Cena:
Skladom
2 ks

23,66 € (bez DPH)
RP: 0 €
28,39 € (s DPH)

ks

Prevodník TP-LINK MC110CS 10/100Mbs, SM, 20km,2x SC

Optický singlemodový dvojvláknový 10/100 prevodník. 2x SC konektor

Cena:
Skladom
4 ks

25,09 € (bez DPH)
RP: 0 €
30,11 € (s DPH)

ks

Prevodník TP-LINK MC111CS WDM 10/100Mbs, SM, 20km,SC TX=1550

Optický WDM 10/100 prevodník pre jednovláknový prenos. TX=1550nm, SC

Cena:
Skladom
3 ks

27,26 € (bez DPH)
RP: 0 €
32,71 € (s DPH)

ks

Počet výrobkov na stránku:

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2024 WebCreative.info All rights reserved.