POE-24-24W
PoE injektor slúží pre napájanie väčšiny RouteBoardov, ktoré v sebe majú zabudovaný PoE extractor.
Použiť sa však dá aj na napájanie iných zariadení s PoE extraktorom podporujúcích vstupné napätie 24V.
Parametre
Označenie produktu POE-24-24W
Rozmery (mm) 88 x 57 x 33 mm
Hmotnosť 135 g
Output voltage 24VDC @ 1.0A
LAN Activity Indicator nie
Gigabit LAN Port nie
Remote Reset Capability áno
Reset Button áno
Input voltage 90-260VAC @ 47-63 Hz
Prevádzková teplota 0°C až + 40°C
Kód: ZDPOE-24-24W
Výrobca: Ubiquiti
Záruka: 24 mesiacov
Skladom: 62 ks
V rezervácií: 0 ks
Cena:
ks
Súbory na stiahnutie
Datasheet EN Download - Datasheet EN
Vyhlásenie o zhode Download - Vyhlásenie o zhode
Odporúčaný tovar
POE-15-12W
PoE injektor slúží pre napájanie väčšiny RouteBoardov, ktoré v
Cena:
Skladom
1 ks
ks
PoE injektor 8-násobný
PoE injektor je vhodný pro napájanie až ôsmych zariadení.
Skladom
10 ks
NanoStation Loco M5, 2x13dBi, 5GHz
NanoStation Loco M5 (EU) je 802.11n outdoor CPE jednotka
8 ks
NanoStation NSM5, 16dBi, 5GHz