POE-24-12W
Ubiquiti POE-24-12W
Tento adaptér Ubiquiti POE-24-12W je vlastne PoE injector pre napájanie PoE zariadení po rovnakom kábli, ktorým sa zároveň prenášajú aj dáta. Pri výbere miesta pre PoE sieťový prvok sa tak nemusíte obmedzovať dosahom elektrickej siete. Adaptér Ubiquiti POE-24-12 W môžete využiť pre diaľkové napájanie vybraných routerov, prístupových bodov, switchov či antén. Podmienkou je Fast Ethernet a hlavne zariadenie s PoE Extractor podporujúce vstupné napätie 24 V.
Kľúčové vlastnosti Ubiquiti POE-24-12W
  • Stabilizovaný PoE adaptér s uzemnením
  • Ochrana PoE zariadení pred preťažením
  • Maximálny výstupný výkon až 12 W
  • LED indikujúce funkčnosť
Kód: ZDPOE-24-12W
Výrobca: Ubiquiti
Záruka: 24 mesiacov
Skladom: 0 ks
V rezervácií: 0 ks
Cena:
ks
Súbory na stiahnutie
Špecifikácia Download - Špecifikácia
Odporúčaný tovar
POE-15-12W
PoE injektor slúží pre napájanie väčšiny RouteBoardov, ktoré v
Cena:
Skladom
1 ks
ks
PoE injektor 8-násobný
PoE injektor je vhodný pro napájanie až ôsmych zariadení.
Skladom
10 ks
NanoStation Loco M5, 2x13dBi, 5GHz
NanoStation Loco M5 (EU) je 802.11n outdoor CPE jednotka
8 ks
NanoStation NSM5, 16dBi, 5GHz