POE-24-24W-G
Použiť sa však dá aj na napájanie iných zariadení s PoE extraktorom podporujúcích vstupné napätie 24V.
Parametre
Model POE-24-24W-G
Rozmery (mm) 88 x 57 x 33 mm
Output voltage 24VDC @ 1.0A
Gigabit LAN Port áno
Input voltage 90-260VAC @ 47-63 Hz
Kód: ZDPOE-24-24W-G
Výrobca: Ubiquiti
Záruka: 24 mesiacov
Skladom: 2 ks
V rezervácií: 0 ks
Cena:
ks
Súbory na stiahnutie
Datasheet EN Download - Datasheet EN
Odporúčaný tovar
POE-15-12W
PoE injektor slúží pre napájanie väčšiny RouteBoardov, ktoré v
Cena:
Skladom
1 ks
ks
PoE injektor 8-násobný
PoE injektor je vhodný pro napájanie až ôsmych zariadení.
Skladom
10 ks
NanoStation Loco M5, 2x13dBi, 5GHz
NanoStation Loco M5 (EU) je 802.11n outdoor CPE jednotka
8 ks
NanoStation NSM5, 16dBi, 5GHz