MikroTik G1040A-60WF - 12V 60W interný napájací zdroj
MikroTik G1040A-60WF je náhradný interný napájací zdroj, ktorý je špeciálne navrhnutý len pre niektoré MikroTik zariadenia. Celkový výkon zdroja je 60W s výstupným napätím 12V a maximálnym prúdom 5A.