MikroTik UP1302C-12 - 12v 10.8A zdroj pre CCR1036 r2
MikroTik UP1302C-12 je náhradný interný napájací zdroj, ktorý je špeciálne navrhnutý len pre niektoré MikroTik zariadenia. Celkový výkon zdroja je 130W pri napätí 12V a maximálnom prúde 10,8A.