LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:
Zoraď podľa: Ceny | Názvu

V-SOL

SFP EPON 1.25/1.25Gbps SC PX20++ VS

EPON OLT SFP fiber optic module PX20++ 1310/1490nm 20km

Cena:
Skladom
33 ks

25,64 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
30,80 € (s DPH)

ks

SFP GPON 2.488/1.25Gbps SC C++ ZTE

Optický modul GPON C+MAX s konektorom SC/PC pre Singlemode

Cena:
Skladom
15 ks

44,93 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
53,95 € (s DPH)

ks

Cena:
Skladom
25 ks

47,18 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
56,74 € (s DPH)

ks

V-SOL HG3610ACM

Bezdrôtový

Cena:
Skladom
45 ks

37,92 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
45,62 € (s DPH)

ks

V-SOL V1600D16

16-portová

Cena:
Skladom
2 ks

Po prihlásení

V-SOL V1600D2-L

2-portová centrála EPON OLT (L)  

Cena:
Skladom
0 ks

333,05 € (bez DPH)
RP: 0.24 €
399,95 € (s DPH)

ks

V-SOL V1600D4-DP

4-porová centrála EPON OLT (DP)  

Cena:
Skladom
0 ks

436,13 € (bez DPH)
RP: 0.24 €
523,64 € (s DPH)

ks

V-SOL V1600D4-L

4-porová centrála EPON OLT(L) V1600D4-L poskytuje

Cena:
Skladom
8 ks

370,05 € (bez DPH)
RP: 0.24 €
444,35 € (s DPH)

ks

V-SOL V1600D8

8-portová centrála EPON OLT

Cena:
Skladom
13 ks

713,66 € (bez DPH)
RP: 0.24 €
856,68 € (s DPH)

ks

Počet výrobkov na stránku:

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2022 WebCreative.info All rights reserved.