LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:
Zoraď podľa: Ceny | Názvu

Optika - káble/FTTx riešenia | Patch káble SC-SC - vonkajšie

Cena:
Skladom
0 ks

18,04 € (bez DPH)
RP: 0 €
21,65 € (s DPH)

ks

Cena:
Skladom
7 ks

16,40 € (bez DPH)
RP: 0 €
19,68 € (s DPH)

ks

Cena:
Skladom
16 ks

16,40 € (bez DPH)
RP: 0 €
19,68 € (s DPH)

ks

Patch kábel dĺžka 100m, G.657A2, priemer 3mm, konektory SC/APC

Patch kábel SC/APC - SC/APC SM, SX, 100 m  

Cena:
Skladom
0 ks

28,40 € (bez DPH)
RP: 0 €
34,08 € (s DPH)

ks

Patch kábel dĺžka 100m, G.657A2, TPU, priemer 3mm, konektory SC/APC

Patch kábel SC/APC - SC/APC SM, SX, 100 m  

Cena:
Skladom
10 ks

22,96 € (bez DPH)
RP: 0 €
27,55 € (s DPH)

ks

Cena:
Skladom
10 ks

22,96 € (bez DPH)
RP: 0 €
27,55 € (s DPH)

ks

Cena:
Skladom
18 ks

23,80 € (bez DPH)
RP: 0 €
28,56 € (s DPH)

ks

Patch kábel dĺžka 130m, G.657A2, priemer 3mm, konektory SC/APC

Patch kábel SC/APC - SC/APC SM, SX, 130 m  

Cena:
Skladom
1 ks

35,00 € (bez DPH)
RP: 0 €
42,00 € (s DPH)

ks

Cena:
Skladom
9 ks

23,80 € (bez DPH)
RP: 0 €
28,56 € (s DPH)

ks

Počet výrobkov na stránku:

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2022 WebCreative.info All rights reserved.