LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:
Zoraď podľa: Ceny | Názvu

Optika - káble/FTTx riešenia | Patch káble LC-LC

Patch kábel LC/APC - LC/APC SM, DX, 2m

Patch kábel LC/APC - LC/APC SM, DX, 2m

Cena:
Skladom
0 ks

13,86 € (bez DPH)
RP: 0 €
16,63 € (s DPH)

ks

Patch kábel LC/APC - LC/UPC SM, DX, 25 m

Patch kábel LC/APC - LC/UPC SM, DX, 25 m,

Cena:
Skladom
8 ks

7,88 € (bez DPH)
RP: 0 €
9,46 € (s DPH)

ks

Patch kábel LC/APC - LC/UPC SM, DX, 2m

Patch kábel LC/APC - LC/UPC SM, DX, 2m

Cena:
Skladom
21 ks

3,63 € (bez DPH)
RP: 0 €
4,36 € (s DPH)

ks

Patch kábel LC/UPC-LC/UPC SM, DX, 1 m

Patch kábel LC/UPC-LC/UPC  SM, DX, 1 m, 9/125um

Cena:
Skladom
19 ks

2,06 € (bez DPH)
RP: 0 €
2,47 € (s DPH)

ks

Patch kábel LC/UPC-LC/UPC SM, DX, 2 m

Patch kábel LC/UPC-LC/UPC  SM, DX, 2 m, 9/125um

Cena:
Skladom
42 ks

2,09 € (bez DPH)
RP: 0 €
2,51 € (s DPH)

ks

Patch kábel LC/UPC-LC/UPC SM, DX, 20 m

Patch kábel LC/UPC-LC/UPC  SM, DX, 20 m, 9/125um

Cena:
Skladom
6 ks

6,30 € (bez DPH)
RP: 0 €
7,56 € (s DPH)

ks

Patch kábel LC/UPC-LC/UPC SM, DX, 25 m

Patch kábel LC/UPC-LC/UPC  SM, DX, 25 m, 9/125um

Cena:
Skladom
15 ks

6,94 € (bez DPH)
RP: 0 €
8,33 € (s DPH)

ks

Patch kábel LC/UPC-LC/UPC SM, DX, 5 m

Patch kábel LC/UPC-LC/UPC  SM, DX, 5 m, 9/125um

Cena:
Skladom
31 ks

3,21 € (bez DPH)
RP: 0 €
3,85 € (s DPH)

ks

Počet výrobkov na stránku:

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2022 WebCreative.info All rights reserved.