LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:
Zoraď podľa: Ceny | Názvu

Optika - aktívna | SFP+ moduly

Cena:
Skladom
10 ks

53,87 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
64,68 € (s DPH)

ks

Cena:
Skladom
7 ks

26,94 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
32,36 € (s DPH)

ks

Cena:
Skladom
7 ks

134,00 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
160,84 € (s DPH)

ks

MikroTik XS+DA0001 1/10/25 Gigabit MiniGBIC modul, 1m

MikroTik XS + DA0001 DAC (Direct Attach Cable)

Cena:
Skladom
11 ks

27,18 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
32,65 € (s DPH)

ks

Cena:
Skladom
7 ks

36,40 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
43,72 € (s DPH)

ks

SFP+ modul 10Gb, 10 km TX=1310nm, LC DDM

10Gbps SFP+ optický modul LC Singlemode kábel a vzdialenosti

Cena:
Skladom
1 ks

30,77 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
36,96 € (s DPH)

ks

SFP+ modul 10Gb, 10 km TX=1310nm, LC DDM, temp -40/ 85

10Gbps SFP+ optický modul LC Singlemode kábel a vzdialenosti

Cena:
Skladom
8 ks

27,68 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
33,25 € (s DPH)

ks

SFP+ modul S+31DLC10D, SM, 10G (10km)

10Gbps SFP+ optický modul LR Singlemode kábel a vzdialenosti

Cena:
Skladom
0 ks

134,67 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
161,64 € (s DPH)

ks

SFP+ modul S+85DLC03D, MM, 10G (300m)

10Gbps SFP+ optický modul Multimode kábel a vzdialenosti do

Cena:
Skladom
1 ks

47,45 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
56,98 € (s DPH)

ks

Počet výrobkov na stránku:

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2022 WebCreative.info All rights reserved.