LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:
Zoraď podľa: Ceny | Názvu

Optika - aktívna | SFP+ moduly

SFP+ modul 10Gb, 10 km TX=1310nm, LC DDM

10Gbps SFP+ optický modul LC Singlemode kábel a vzdialenosti

Cena:
Skladom
3 ks

27,20 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
32,68 € (s DPH)

ks

SFP+ modul S+31DLC10D, SM, 10G (10km)

10Gbps SFP+ optický modul LR Singlemode kábel a vzdialenosti

Cena:
Skladom
0 ks

114,39 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
137,30 € (s DPH)

ks

SFP+ modul S+85DLC03D, MM, 10G (300m)

10Gbps SFP+ optický modul Multimode kábel a vzdialenosti do

Cena:
Skladom
1 ks

47,45 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
56,98 € (s DPH)

ks

SFP+ modul S+DA0003, 10G

Priamy 3m kábel k prepojeniu 10Gbps SFP+ zariadení na

Cena:
Skladom
0 ks

32,41 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
38,93 € (s DPH)

ks

SFP+ modul, SM, 10G (10km)

10Gbps SFP+ optický modul LR Singlemode kábel a vzdialenosti

Cena:
Skladom
0 ks

64,00 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
76,84 € (s DPH)

ks

Počet výrobkov na stránku:

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2019 WebCreative.info All rights reserved.