LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

Akcie

CCR1072-1G-8S+

Cloud Core Router MiktoTik CCR1072-1G-8S+ je jedinečný router založený na

Cena:
Skladom
2 ks

2 048,10 € (bez DPH)
RP: 0.24 €
2 458,01 € (s DPH)

ks

Patch kábel dĺžka 100m, G.657A2, LSOH, priemer 3mm, konektory SC/APC

Patch kábel SC/APC - SC/APC SM, SX, 100 m  

Cena:
Skladom
50 ks

15,70 € (bez DPH)
RP: 0 €
18,84 € (s DPH)

ks

Patch kábel dĺžka 120m, G.657A2, LSOH, priemer 3mm, konektory SC/APC

Patch kábel SC/APC - SC/APC SM, SX, 120 m  

Cena:
Skladom
50 ks

20,71 € (bez DPH)
RP: 0 €
24,85 € (s DPH)

ks

Novinky

CRS310-1G-5S-4S+OUT, netFiber 9

CRS310-1G-5S-4S+OUT

Cena:
Skladom
4 ks

173,43 € (bez DPH)
RP: 0.24 €
208,40 € (s DPH)

ks

CCR2004-16G-2S+

CCR2004-16G-2S+

Cena:
Skladom
2 ks

317,60 € (bez DPH)
RP: 0.24 €
381,41 € (s DPH)

ks

Cena:
Skladom
0 ks

349,19 € (bez DPH)
RP: 0.24 €
419,32 € (s DPH)

ks

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2021 WebCreative.info All rights reserved.