LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

Akcie

NanoBridge M3 2x22dBi

NanoBridge M3 je výkonná kompletní venkovní jednotka včetně 2x

Cena:
Skladom
16 ks

134,71 € (bez DPH)
RP: 0.24 €
161,94 € (s DPH)

ks

Odrušovač RF Sector MiMo 5-60

Odrušovač so zadným krytom pre Anténu Sector

Cena:
Skladom
2 ks

33,83 € (bez DPH)
RP: 0 €
40,60 € (s DPH)

ks

CRS125-24G-1S-RM

Cloud Router Switch L3. Switch je osadený 24x Gigabit

Cena:
Skladom
3 ks

129,64 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
155,69 € (s DPH)

ks

Z ponuky pre vás vyberáme:

CCR1036-8G-2S+EM

Systémové riešenie platforiem firmy MikroTik  pre poskytovateľov bezdrôtového pripojenia

Cena:
Skladom
1 ks

844,45 € (bez DPH)
RP: 0.24 €
1 013,63 € (s DPH)

ks

GPON ONT Dasan H660GW-F5

H660GW-F5 - nové klientské GPON zariadenie so 4x gigabit

Cena:
Skladom
99+ ks

46,79 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
56,27 € (s DPH)

ks

hAP mini - RB931-2nD

RB931-2nD radu HAP je šikovný domáci router

Cena:
Skladom
0 ks

14,16 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
17,03 € (s DPH)

ks

Kábel Solarix CAT5E UTP drôt PE vonkajší 305m/box

Vonkajší netienený kábel CAT5E s polyethylenovým plášťom.

Cena:
Skladom
5 bal.

68,75 € (bez DPH)
RP: 0 €
82,50 € (s DPH)

bal.

Pásovina PPS50 pre konzolu KPS50

Pásovina pre konzolu KPS30 alebo KPS30EX

Cena:
Skladom
1 ks

2,86 € (bez DPH)
RP: 0 €
3,43 € (s DPH)

ks

GentleBox JR-250-S1 Alu

GentleBOX JR-250 je kompletný kovový vonkajší box pre AP,

Cena:
Skladom
0 ks

37,63 € (bez DPH)
RP: 0.24 €
45,44 € (s DPH)

ks

FO kábel Telcoline 16vl 9/125, DROP1000, 3,5mm LSZH, čierny, G.657A2 (2000m)

Kábel je určený ako pre nechránenú vonkajšiu inštaláciu, tak

Cena:
Skladom
1 bal.

1 326,00 € (bez DPH)
RP: 0 €
1 591,20 € (s DPH)

bal.

Licencia Mikrotik LEVEL 6

Mikrotik OS Level6  - licencia SW pre stavbu wireless

Cena:
Skladom
4 ks

153,30 € (bez DPH)
RP: 0 €
183,96 € (s DPH)

ks

Rozvádzač 6U, 600x500mm, plechové dvere

Nástenný zváraný dvojdielny rozvádzač 6U s plechovými dvierkami.

Cena:
Skladom
0 ks

120,25 € (bez DPH)
RP: 0.75 €
145,20 € (s DPH)

ks

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2017 WebCreative.info All rights reserved.