LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:
Zoraď podľa: Ceny | Názvu

Vyhľadávam: dasan

GPON ONT Dasan H665

ONT - klientské GPON zariadenie s 1x gigabit LAN

Cena:
Skladom
99+ ks

Po prihlásení

SFP 1.25Gbps 1000Base-T

SFP 1.25Gbps 1000Base-T,RJ45 Cooper, kompatibilný s DASAN.

Cena:
Skladom
17 ks

20,52 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
24,66 € (s DPH)

ks

SFP 1.25Gbps 1000Base-T, 100m, temp -40/+85

SFP 1.25Gbps 1000Base-T,RJ45 Cooper, kompatibilný s DASAN. 100m, temp

Cena:
Skladom
8 ks

23,51 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
28,25 € (s DPH)

ks

SFP GPON 2.488/1,25Gbps SC C+MAX

Optický modul GPON C+MAX s konektorom SC/PC pre Singlemode

Cena:
Skladom
35 ks

46,62 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
55,98 € (s DPH)

ks

SFP GPON 2.488/1.25Gbps (SC/20km,SM) C+

Optický modul GPON C+ s konektorom SC/PC pre Singlemode

Cena:
Skladom
4 ks

43,65 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
52,42 € (s DPH)

ks

SFP GPON 2.488/1.25Gbps (SC/20km,SM) C+

Optický modul GPON C+ s konektorom SC/PC pre Singlemode

Cena:
Skladom
0 ks

58,70 € (bez DPH)
RP: 0.01 €
70,45 € (s DPH)

ks

V-SOL V2801REB

1GE SFU ONU

Cena:
Skladom
80 ks

21,60 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
26,04 € (s DPH)

ks

V-SOL V2804ZL

V2804ZL Koncové

Cena:
Skladom
10 ks

28,94 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
34,85 € (s DPH)

ks

Počet výrobkov na stránku:

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2019 WebCreative.info All rights reserved.