LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:
Zoraď podľa: Ceny | Názvu

Optika - aktívna

GBIC 1.25Gbps 1000Base-T RJ45 cooper

GBIC 1.25Gbps 1000Base-T RJ45 cooper

Cena:
Skladom
0 ks

34,34 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
41,24 € (s DPH)

ks

GBIC 1.25Gbps MM 550m

GBIC 1.25Gbps MM 550m 2 vláknový

Cena:
Skladom
0 ks

21,44 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
25,76 € (s DPH)

ks

GBIC SC 20km 1310nm 1,25Gbps

GBIC SC 20km 1310nm 1,25Gbps 2 vláknový

Cena:
Skladom
0 ks

24,73 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
29,71 € (s DPH)

ks

Cena:
Skladom
10 ks

53,87 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
64,68 € (s DPH)

ks

Cena:
Skladom
7 ks

26,94 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
32,36 € (s DPH)

ks

Cena:
Skladom
7 ks

134,00 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
160,84 € (s DPH)

ks

MikroTik XS+DA0001 1/10/25 Gigabit MiniGBIC modul, 1m

MikroTik XS + DA0001 DAC (Direct Attach Cable)

Cena:
Skladom
11 ks

27,18 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
32,65 € (s DPH)

ks

Cena:
Skladom
7 ks

36,40 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
43,72 € (s DPH)

ks

Optický switch 8xSFP, 1x10/100/1000TX

Optický switch 8xSFP, 1x10/100/1000TX je jednoduchý L2 desktop switch

Cena:
Skladom
0 ks

86,23 € (bez DPH)
RP: 0.45 €
104,02 € (s DPH)

ks

Počet výrobkov na stránku:

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2022 WebCreative.info All rights reserved.