LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:
Zoraď podľa: Ceny | Názvu

* DASAN Zhone Solution

Záslepka PSU blank panel

Z8slepka otvoru pre zdroj GPON OLT V5812G/V5824G.

Cena:
Skladom
2 ks

Po prihlásení

GPON ONT HALNY HL-1GE, 1x SC/APC, 1x GLAN, Bridge/Router

ONT - klientské GPON zariadenie s 1x gigabit LAN

Cena:
Skladom
0 ks

25,27 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
30,44 € (s DPH)

ks

GPON ONT Dasan H665C

ONT - klientské GPON zariadenie s 1x gigabit LAN

Cena:
Skladom
0 ks

33,02 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
39,74 € (s DPH)

ks

50W LED pouličné svietidlo, 4200lm, 110°, Studená biela 6400K

LED verejné osvetlenie s výkonom 50W, vyžarovacím uhlom 110°

Cena:
Skladom
1 ks

41,12 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
49,46 € (s DPH)

ks

Cena:
Skladom
0 ks

54,98 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
66,10 € (s DPH)

ks

Cena:
Skladom
0 ks

56,16 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
67,51 € (s DPH)

ks

GPON ONT HL-4GMV2, GPON ONT, AC866, 1x SC/APC, 4x GLAN, 2x FXS

HL-4GMV2 je GPON ONT, ktorý funguje ako zariadenie GPON

Cena:
Skladom
99+ ks

59,38 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
71,38 € (s DPH)

ks

Zdroj pre GPON OLT V5808/V5816 DC -48V

Zdroj pre GPON OLT V5808/V5816 DC -48V

Cena:
Skladom
2 ks

268,51 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
322,33 € (s DPH)

ks

Zdroj pre GPON OLT V5808/V5816 AC 230V

Zdroj pre GPON OLT V5808/V5816 AC 230V

Cena:
Skladom
6 ks

367,65 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
441,30 € (s DPH)

ks

Počet výrobkov na stránku:

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2022 WebCreative.info All rights reserved.