LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:
Zoraď podľa: Ceny | Názvu

Vyhľadávam: tp-link

BAZÁR - Prevodník TP-LINK MC110CS 10/100Mbs, SM, 20km,2x SC

Optický singlemodový dvojvláknový 10/100 prevodník. 2x SC konektor

Cena:
Skladom
1 ks

9,99 € (bez DPH)
RP: 0 €
11,99 € (s DPH)

ks

BAZÁR - Prevodník TP-LINK MC111CS WDM 10/100Mbs, SM, 20km,SC TX=1550

Optický WDM 10/100 prevodník pre jednovláknový prenos. TX=1550nm, SC

Cena:
Skladom
2 ks

9,99 € (bez DPH)
RP: 0 €
11,99 € (s DPH)

ks

BAZÁR - Switch TP-LINK TL-SF1016D Switch 16x10/100Mbps

Precízne spracovaný switch TP-Link s kompaktným stolným designom. Switch je vybavený 16 portami

Cena:
Skladom
3 ks

14,88 € (bez DPH)
RP: 0 €
17,86 € (s DPH)

ks

Prevodník TP-LINK MC100CM 10/100Mbs, MM, 2km,2xSC

Media konvertor TP-LINK slúži pre prevod metalického vedenia 10/100Base-T

Cena:
Skladom
4 ks

23,66 € (bez DPH)
RP: 0 €
28,39 € (s DPH)

ks

Prevodník TP-LINK MC110CS 10/100Mbs, SM, 20km,2x SC

Optický singlemodový dvojvláknový 10/100 prevodník. 2x SC konektor

Cena:
Skladom
1 ks

23,66 € (bez DPH)
RP: 0 €
28,39 € (s DPH)

ks

Prevodník TP-LINK MC111CS WDM 10/100Mbs, SM, 20km,SC TX=1550

Optický WDM 10/100 prevodník pre jednovláknový prenos. TX=1550nm, SC

Cena:
Skladom
6 ks

24,31 € (bez DPH)
RP: 0 €
29,17 € (s DPH)

ks

Prevodník TP-LINK MC112CS WDM 10/100Mbs, SM, 20km,SC TX=1310

Optický WDM 10/100 prevodník pre jednovláknový prenos. TX=1310nm, SC

Cena:
Skladom
2 ks

24,57 € (bez DPH)
RP: 0 €
29,48 € (s DPH)

ks

Prevodník TP-LINK MC210CS Gigabit, SM, 15 km, 2xSC

Prevodník TP-LINK MC210C slúži na prevod

Cena:
Skladom
5 ks

29,73 € (bez DPH)
RP: 0 €
35,68 € (s DPH)

ks

Prevodník TP-LINK MC220L 1000Mbs, SM

Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený pre prevod

Cena:
Skladom
4 ks

19,32 € (bez DPH)
RP: 0 €
23,18 € (s DPH)

ks

Počet výrobkov na stránku:

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2021 WebCreative.info All rights reserved.