LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:
Zoraď podľa: Ceny | Názvu

Vyhľadávam: tp-link

BAZÁR - Prevodník TP-LINK MC110CS 10/100Mbs, SM, 20km,2x SC

Optický singlemodový dvojvláknový 10/100 prevodník. 2x SC konektor

Cena:
Skladom
1 ks

9,99 € (bez DPH)
RP: 0 €
11,99 € (s DPH)

ks

BAZÁR - Prevodník TP-LINK MC111CS WDM 10/100Mbs, SM, 20km,SC TX=1550

Optický WDM 10/100 prevodník pre jednovláknový prenos. TX=1550nm, SC

Cena:
Skladom
3 ks

9,99 € (bez DPH)
RP: 0 €
11,99 € (s DPH)

ks

BAZÁR - Prevodník TP-LINK MC112CS WDM 10/100Mbs, SM, 20km,SC TX=1310

Optický WDM 10/100 prevodník pre jednovláknový prenos. TX=1310nm, SC

Cena:
Skladom
2 ks

9,99 € (bez DPH)
RP: 0 €
11,99 € (s DPH)

ks

BAZÁR - Prevodník TP-LINK MC220L 1000Mbs, SM

Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený pre prevod

Cena:
Skladom
0 ks

12,38 € (bez DPH)
RP: 0 €
14,86 € (s DPH)

ks

BAZÁR - Switch TP-LINK TL-SF1008D Switch 8x10/100Mbps

Precízne spracovaný switch TP-Link s kompaktným stolným designom. Switch

Cena:
Skladom
1 ks

6,87 € (bez DPH)
RP: 0 €
8,24 € (s DPH)

ks

BAZÁR - Switch TP-LINK TL-SF1016D Switch 16x10/100Mbps

Precízne spracovaný switch TP-Link s kompaktným stolným designom. Switch je vybavený 16 portami

Cena:
Skladom
1 ks

14,88 € (bez DPH)
RP: 0 €
17,86 € (s DPH)

ks

Prevodník TP-LINK MC100CM 10/100Mbs, MM, 2km,2xSC

Media konvertor TP-LINK slúži pre prevod metalického vedenia 10/100Base-T

Cena:
Skladom
4 ks

25,35 € (bez DPH)
RP: 0 €
30,42 € (s DPH)

ks

Prevodník TP-LINK MC110CS 10/100Mbs, SM, 20km,2x SC

Optický singlemodový dvojvláknový 10/100 prevodník. 2x SC konektor

Cena:
Skladom
6 ks

24,70 € (bez DPH)
RP: 0 €
29,64 € (s DPH)

ks

Prevodník TP-LINK MC111CS WDM 10/100Mbs, SM, 20km,SC TX=1550

Optický WDM 10/100 prevodník pre jednovláknový prenos. TX=1550nm, SC

Cena:
Skladom
1 ks

24,83 € (bez DPH)
RP: 0 €
29,80 € (s DPH)

ks

Počet výrobkov na stránku:

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2020 WebCreative.info All rights reserved.