LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:
Zoraď podľa: Ceny | Názvu

Vyhľadávam: dasan

DASAN switch V2224G-OP

DASAN V2224-OP je 24-portový, 1U, L2 manažovateľný switch

Cena:
Skladom
1 ks

548,10 € (bez DPH)
RP: 0.24 €
658,01 € (s DPH)

ks

GPON OLT Dasan V8102

Centrálna 2U OLT GPON jednotka ITU-T G.984 pre stredné

Cena:
Skladom
0 ks

Po prihlásení

GPON ONT Dasan H665C

ONT - klientské GPON zariadenie s 1x gigabit LAN

Cena:
Skladom
0 ks

33,24 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
40,01 € (s DPH)

ks

GPON ONT HALNY HL-1GE, 1x SC/APC, 1x GLAN, Bridge/Router

ONT - klientské GPON zariadenie s 1x gigabit LAN

Cena:
Skladom
0 ks

25,44 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
30,65 € (s DPH)

ks

Cena:
Skladom
0 ks

56,53 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
67,96 € (s DPH)

ks

ROZBALENÉ - DASAN switch V2224G-OP

DASAN V2224-OP je 24-portový, 1U, L2 manažovateľný switch  

Cena:
Skladom
1 ks

452,40 € (bez DPH)
RP: 0.24 €
543,17 € (s DPH)

ks

SFP 1.25Gbps 1000Base-T

SFP 1.25Gbps 1000Base-T,RJ45 Cooper, kompatibilný s DASAN.

Cena:
Skladom
12 ks

20,52 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
24,66 € (s DPH)

ks

SFP 1.25Gbps 1000Base-T, 100m, temp -40/+85

SFP 1.25Gbps 1000Base-T,RJ45 Cooper, kompatibilný s DASAN. 100m, temp

Cena:
Skladom
19 ks

24,98 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
30,01 € (s DPH)

ks

SFP GPON 2.488/1,25Gbps SC C+MAX

Optický modul GPON C+MAX s konektorom SC/PC pre Singlemode

Cena:
Skladom
24 ks

52,19 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
62,66 € (s DPH)

ks

Počet výrobkov na stránku:

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2022 WebCreative.info All rights reserved.