LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:
Zoraď podľa: Ceny | Názvu

Vyhľadávam: dasan

DASAN switch V2224G-OP

DASAN V2224-OP je 24-portový, 1U, L2 manažovateľný switch

Cena:
Skladom
1 ks

609,00 € (bez DPH)
RP: 0.24 €
731,09 € (s DPH)

ks

GPON OLT Dasan V8102

Centrálna 2U OLT GPON jednotka ITU-T G.984 pre stredné

Cena:
Skladom
0 ks

Po prihlásení

GPON ONT Dasan H650SFP STICK B+

H650SFP je nové GPON zariadenie typu

Cena:
Skladom
0 ks

Po prihlásení

GPON ONT Dasan H660GM

H660GM - nové klientské GPON zariadenie so 4x

Cena:
Skladom
0 ks

Po prihlásení

GPON ONT Dasan H662GR

H662GR je vybavený 1x portom GPON Uplink,

Cena:
Skladom
0 ks

Po prihlásení

GPON ONT Dasan H665C

ONT - klientské GPON zariadenie s 1x gigabit LAN

Cena:
Skladom
0 ks

Po prihlásení

GPON ONT HALNY HL-1G, 1x SC/APC, 1x GLAN, Bridge

ONT - klientské GPON zariadenie s 1x gigabit LAN

Cena:
Skladom
0 ks

Po prihlásení

GPON ONT HALNY HL-1GE, 1x SC/APC, 1x GLAN, Bridge/Router

ONT - klientské GPON zariadenie s 1x gigabit LAN

Cena:
Skladom
38 ks

Po prihlásení

ROZBALENÉ - DASAN switch V2224G-OP

DASAN V2224-OP je 24-portový, 1U, L2 manažovateľný switch  

Cena:
Skladom
1 ks

452,40 € (bez DPH)
RP: 0.24 €
543,17 € (s DPH)

ks

Počet výrobkov na stránku:

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2021 WebCreative.info All rights reserved.