LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

Akcie

CRS317-1G-16S+RM

CRS317-1G-16S + RM je Cloud Router Switch s L3

Cena:
Skladom
17 ks

276,77 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
332,24 € (s DPH)

ks

RocketDishRD- 5G31-AC

Dvojpolarizačná anténa so ziskom 31dBi pre stanice Rocket 5AC.

Cena:
Skladom
5 ks

255,05 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
306,18 € (s DPH)

ks

GPON ONT Dasan H660GM

H660GM - nové klientské GPON zariadenie so 4x

Cena:
Skladom
99+ ks

Po prihlásení

Z ponuky pre vás vyberáme:

Patch kábel CAT6 SFTP PVC 5m, žltý

Patch kábel CAT6 SFTP PVC 5m, žltý

Cena:
Skladom
0 ks

4,42 € (bez DPH)
RP: 0 €
5,30 € (s DPH)

ks

GentleBOX JC-323 5 GHz, 22dBi, MMCX

Skrinka s klientskou 5GHz anténou 22dBi s MMCX konektorom

Cena:
Skladom
4 ks

33,00 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
39,64 € (s DPH)

ks

Senzor ultrazvukový HC SR04

SR04 je ultrazvukový snímač, ktorý pracuje na vzdialenosť 2

Cena:
Skladom
10 ks

4,29 € (bez DPH)
RP: 0 €
5,15 € (s DPH)

ks

IsoStation Mounting Bracket

Montážna konzola Ubiquiti IsoStation je vyrobená z

Cena:
Skladom
6 ks

30,51 € (bez DPH)
RP: 0 €
36,61 € (s DPH)

ks

Mikrotik solidMOUNT pre LHG

SolidMOUNT je kovový

Cena:
Skladom
0 ks

33,42 € (bez DPH)
RP: 0 €
40,10 € (s DPH)

ks

Strmeň omega 8mm

Strmeň omega 8mm 

Cena:
Skladom
3 ks

0,60 € (bez DPH)
RP: 0 €
0,72 € (s DPH)

ks

RB2011UiAS-IN

RouterBoard Mikrotik RB2011UAS-IN je RouterBoard s možnosťou optického portu

Cena:
Skladom
20 ks

84,84 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
101,93 € (s DPH)

ks

TP-LINK TL-SG2216

Gigabitový inteligentný prepínač TP-LINK TL-SG2216 je vybavený 16 gigabitovým

Cena:
Skladom
0 ks

115,01 € (bez DPH)
RP: 0 €
138,01 € (s DPH)

ks

FO kábel Telcoline 16vl 9/125, DROP1000, 3,5mm LSZH, čierny, G.657A2 - metráž

Kábel je určený ako pre nechránenú vonkajšiu inštaláciu, tak

Cena:
Skladom
99+ m

0,66 € (bez DPH)
RP: 0 €
0,79 € (s DPH)

m

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2019 WebCreative.info All rights reserved.