LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

Akcie

Anténa AM-5G17-90, 90st, 17dBi

Sektorová anténa z Ubiquiti AirMax so ziskom 17dBi, je

Cena:
Skladom
35 ks

58,29 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
70,07 € (s DPH)

ks

IP kamera ACTi E92

ACTi E92 - 3 Mpix Indoor Mini Dome kamera

Cena:
Skladom
2 ks

130,17 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
156,32 € (s DPH)

ks

IP kamera ACTi E56

ACTi E56 - 3 Mpix Indoor Mini Dome kamera

Cena:
Skladom
3 ks

191,84 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
230,33 € (s DPH)

ks

Z ponuky pre vás vyberáme:

Patch kábel dĺžka 120m, G.657A2, priemer 3mm, konektory SC/APC

Patch kábel SC/APC - SC/APC SM, SX, 120 m  

Cena:
Skladom
0 ks

65,24 € (bez DPH)
RP: 0 €
78,29 € (s DPH)

ks

Montážna sada M6 (16mm) 4ks v balení

Montážna sada M6 slúži na upevnenie zariadení do vertikálnych líšt.

Cena:
Skladom
99+ bal.

0,60 € (bez DPH)
RP: 0 €
0,72 € (s DPH)

bal.

Patch kábel SC/APC - SC/UPC SM, SX, 12m

Patch kábel SC/APC - SC/UPC SM, SX, 12m

Cena:
Skladom
74 ks

13,50 € (bez DPH)
RP: 0 €
16,20 € (s DPH)

ks

Patch kábel SC/APC - SC/UPC SM, DX, 1m

Patch kábel SC/APC - SC/APC SM, DX, 1m

Cena:
Skladom
7 ks

11,04 € (bez DPH)
RP: 0 €
13,25 € (s DPH)

ks

JRC-24EX (pár)

Plná parabola 5,00 - 5,95GHz 23,5dB s N/F konektorom,

Cena:
Skladom
0 pár/y

117,60 € (bez DPH)
RP: 0.45 €
141,66 € (s DPH)

pár/y

Pigtail Mikrotik SMASMA SMA(M)/SMA(M), 1m

Originálny Mikrotik redukčný

Cena:
Skladom
40 ks

9,28 € (bez DPH)
RP: 0 €
11,14 € (s DPH)

ks

Rozvádzač 15U, 550x350mm, plechové dvere

Nástenný zváraný rozvádzač 15U s plechovými dvierkami bez zadnej

Cena:
Skladom
0 ks

94,90 € (bez DPH)
RP: 1.6 €
115,80 € (s DPH)

ks

UniFi Switch US-48, 48-port

Gigabitový L2 PoE switch Ubiquiti UniFiSwitch US-48

Cena:
Skladom
9 ks

318,97 € (bez DPH)
RP: 0.24 €
383,05 € (s DPH)

ks

JPA-9T 0,5m

Panelová anténa 2,4GHz 9dBi s uhlami vyžarovania 65°/65°, úchytom

Cena:
Skladom
1 ks

8,40 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
10,12 € (s DPH)

ks

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2019 WebCreative.info All rights reserved.