LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

Akcie

Anténa Horn HG3-TP-S60

HG3-TP-S60 je 5GHz sektorová anténa typu "horn"

Cena:
Skladom
2 ks

95,80 € (bez DPH)
RP: 0 €
114,96 € (s DPH)

ks

RocketDishRD- 5G31-AC

Dvojpolarizačná anténa so ziskom 31dBi pre stanice Rocket 5AC.

Cena:
Skladom
5 ks

253,44 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
304,25 € (s DPH)

ks

Anténa Horn HG3-TP-S90

HG3-TP-S90 je 5GHz sektorová anténa

Cena:
Skladom
0 ks

95,80 € (bez DPH)
RP: 0 €
114,96 € (s DPH)

ks

Z ponuky pre vás vyberáme:

Prúdový senzor AC - SCT-013

Tento neinvazívny prúdový snímač, upnutý okolo napájacieho

Cena:
Skladom
3 ks

9,45 € (bez DPH)
RP: 0 €
11,34 € (s DPH)

ks

Rozvádzač 6U, 600x600mm, plechové dvere

Nástenný zváraný rozvádzač 6U s plechovými dvierkami. V zadnej

Cena:
Skladom
0 ks

114,40 € (bez DPH)
RP: 0.75 €
138,18 € (s DPH)

ks

Rozvádzač 18U, 600x600mm, sklenené dvere

Nástenný zváraný dvojdielny rozvádzač 18U s presklenými dvierkami, odtieň

Cena:
Skladom
0 ks

193,70 € (bez DPH)
RP: 1.6 €
234,36 € (s DPH)

ks

Patch kábel ST-ST MM 50/125, DX, 2m

Patch kábel ST-ST MM 50/125, DX, 1m

Cena:
Skladom
32 ks

4,35 € (bez DPH)
RP: 0 €
5,22 € (s DPH)

ks

Patch kábel LC/UPC-LC/UPC SM, DX, 20 m

Patch kábel LC/UPC-LC/UPC  SM, DX, 20 m, 9/125um

Cena:
Skladom
5 ks

6,30 € (bez DPH)
RP: 0 €
7,56 € (s DPH)

ks

RB SXTsq Lite2

Systémové riešenie platforiem firmy MikroTik pre

Cena:
Skladom
14 ks

27,94 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
33,65 € (s DPH)

ks

StationBox XL - 2,4 GHz 14 dB Dual

StationBox XL je univerzálny outdoor box pre 2,4 GHz

Cena:
Skladom
0 ks

25,74 € (bez DPH)
RP: 0 €
30,89 € (s DPH)

ks

Patch kábel CAT6 SFTP PVC 10m, zelený

Patch kábel CAT6 SFTP PVC 10m, zelený

Cena:
Skladom
0 ks

7,98 € (bez DPH)
RP: 0 €
9,58 € (s DPH)

ks

Kábel Solarix CAT5E UTP drôt PE vonkajší 305m/box

Vonkajší netienený kábel CAT5E s polyethylenovým plášťom.

Cena:
Skladom
1 bal.

70,51 € (bez DPH)
RP: 0 €
84,61 € (s DPH)

bal.

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2019 WebCreative.info All rights reserved.