LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

Akcie

Ubiquiti mFi-MSC pohybový senzor na strop

Pohybový senzor na strop od výrobcu Ubiquiti

Cena:
Skladom
50 ks

29,72 € (bez DPH)
RP: 0.01 €
35,68 € (s DPH)

ks

Ubiquiti mFi-CS Prúdový senzor

MFI-CS je prúdový senzor od známeho výrobcu

Cena:
Skladom
99+ ks

9,49 € (bez DPH)
RP: 0.01 €
11,40 € (s DPH)

ks

RB SXTG-5HPnD-HGr2

SXT 5nDr2 Lite5 je vysoko rýchlostné 5GHz CPE zariadenie.

Cena:
Skladom
4 ks

61,50 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
73,92 € (s DPH)

ks

Z ponuky pre vás vyberáme:

Patch kábel LC/UPC-LC/UPC SM, DX, 2 m

Patch kábel LC/UPC-LC/UPC  SM, DX, 2 m, 9/125um

Cena:
Skladom
34 ks

2,11 € (bez DPH)
RP: 0 €
2,53 € (s DPH)

ks

Unifi Video IP Camera G3

UniFi® video kamery G3 a G3 Dome predstavujú novú

Cena:
Skladom
1 ks

106,55 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
127,98 € (s DPH)

ks

Parabolická anténa JRMA-380-10 UPB

profesionálna mikrovlnná anténa spĺňa normu vyžarovania ETSI EN 302-217-4-2 triedu

Cena:
Skladom
0 ks

196,25 € (bez DPH)
RP: 0.75 €
236,40 € (s DPH)

ks

PoE switch WI-PS120GF

Jednoduchý 300W PoE switch s 16-portov 10/100 PoE 802.3af/at

Cena:
Skladom
0 ks

207,81 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
249,49 € (s DPH)

ks

TP-LINK TL-SG108E

TP-LINK Gigabit Easy Smart Switch TL-SG108E ponúka monitorovanie siete pre

Cena:
Skladom
0 ks

29,36 € (bez DPH)
RP: 0 €
35,23 € (s DPH)

ks

Konzola DV30100

Držiak s podperou vhodný k pripevneniu na fasádu, pre

Cena:
Skladom
1 ks

21,00 € (bez DPH)
RP: 0 €
25,20 € (s DPH)

ks

EdgeRouter ER-8, 8x GLAN

Edge Router je vysoko spoľahlivý router z

Cena:
Skladom
4 ks

239,49 € (bez DPH)
RP: 0 €
287,39 € (s DPH)

ks

Ubiquiti EdgePower EP-54V-150W, 54V, 150W

Edgepower je výkonné rackmount napájacie riešenie s webovým managementom

Cena:
Skladom
11 ks

145,65 € (bez DPH)
RP: 0.24 €
175,07 € (s DPH)

ks

Patch kábel SC/APC - SC/UPC SM, SX, 8m

Patch kábel SC/APC - SC/UPC SM, SX, 8m

Cena:
Skladom
11 ks

3,18 € (bez DPH)
RP: 0 €
3,82 € (s DPH)

ks

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2020 WebCreative.info All rights reserved.