LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

Akcie

Anténa AM-5G20-90, 90st, 20dBi

Sektorová anténa z Ubiquiti AirMax so ziskom 20dBi, je

Cena:
Skladom
8 ks

99,52 € (bez DPH)
RP: 0.24 €
119,71 € (s DPH)

ks

Anténa AM-5G19-120, 120st, 19dBi

Sektorová anténa z Ubiquiti AirMax so ziskom 19dBi, je

Cena:
Skladom
13 ks

103,42 € (bez DPH)
RP: 0.45 €
124,64 € (s DPH)

ks

Anténa AM-5G17-90, 90st, 17dBi

Sektorová anténa z Ubiquiti AirMax so ziskom 17dBi, je

Cena:
Skladom
35 ks

58,39 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
70,19 € (s DPH)

ks

Z ponuky pre vás vyberáme:

Anténa omni pre StationBox® 2.4GHz/4dBi

Všesmerová anténa pre StationBox a StationBox Mikro pracujúca v

Cena:
Skladom
6 ks

7,54 € (bez DPH)
RP: 0 €
9,05 € (s DPH)

ks

Parabolická anténa JRMA-650-10 UPB

profesionálna mikrovlnná anténa spĺňa normu vyžarovania ETSI EN 302-217-4-2 triedu

Cena:
Skladom
0 ks

291,20 € (bez DPH)
RP: 0.75 €
350,34 € (s DPH)

ks

Patch kábel SC-LC MM 62,5/125, DX, 1m

Patch kábel SC-LC MM, 62,5/125, DX, 1m

Cena:
Skladom
0 ks

14,40 € (bez DPH)
RP: 0 €
17,28 € (s DPH)

ks

Ubiquiti mFi mPower-Mini 1-zásuvka, Wifi

Múdra zásuvka od ubiquiti vám výrazne uľahčí život a

Cena:
Skladom
99 ks

29,87 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
35,96 € (s DPH)

ks

IP kamera ACTi I93

ACTi I93 ponúka profesionálne riešenie pre ochranu vášho domova, či

Cena:
Skladom
0 ks

2 134,05 € (bez DPH)
RP: 0.24 €
2 561,15 € (s DPH)

ks

RB911-5Hn + L3

RouterBoard RB911 s procesorom Atheros a integrovaným 802.11a/n rádiom

Cena:
Skladom
9 ks

24,57 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
29,52 € (s DPH)

ks

Panelová anténa DCom 5GHz, 18db, vyž.úhol 17st.

Kmitočtové pásmo (MHz) 5470-5725 Zisk (dBi) 18

Cena:
Skladom
1 ks

29,70 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
35,76 € (s DPH)

ks

Pigtail SMAr/M-SMAr/M RF240, 2m

Pigtail SMAr/M SMAr/M s dĺžkou 2m

Cena:
Skladom
0 ks

8,42 € (bez DPH)
RP: 0 €
10,10 € (s DPH)

ks

BAZÁR Kábel LLC400 NM - NM 2m

Kábel LLC400 NM - NM 2m

Cena:
Skladom
7 ks

5,05 € (bez DPH)
RP: 0 €
6,06 € (s DPH)

ks

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2019 WebCreative.info All rights reserved.