LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

Akcie

NanoBridge M3 2x22dBi

Integrované Bridge riešenie na PtP spoje. Outdoorová jednotka integrovaná

Cena:
Skladom
16 ks

134,71 € (bez DPH)
RP: 0.24 €
161,94 € (s DPH)

ks

Odrušovač RF Sector MiMo 5-120

Under construction ...

Cena:
Skladom
1 ks

31,10 € (bez DPH)
RP: 0 €
37,32 € (s DPH)

ks

SFP GPON 2.488/1.25Gbps (SC/20km,SM) C+

Optický modul GPON C+ s konektorom SC/PC pre Singlemode

Cena:
Skladom
38 ks

52,83 € (bez DPH)
RP: 0.01 €
63,41 € (s DPH)

ks

Z_PONUKY_VYBERAME

Cena:
Skladom
12 ks

92,94 € (bez DPH)
RP: 3.5 €
115,73 € (s DPH)

ks

Kábel CFD240 SMAr/M - NM 2m

Kábel LLC200 SMAr/M - NM 3m

Cena:
Skladom
0 ks

9,53 € (bez DPH)
RP: 0 €
11,44 € (s DPH)

ks

Senzor ultrazvukový HC SR04

Under construction ...

Cena:
Skladom
11 ks

4,29 € (bez DPH)
RP: 0 €
5,15 € (s DPH)

ks

Cena:
Skladom
1 ks

68,31 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
82,09 € (s DPH)

ks

Power Meter F2H FHP12-A

Under construction ...

Cena:
Skladom
9 ks

82,50 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
99,04 € (s DPH)

ks

IP kamera ACTi E91

Under construction ...

Cena:
Skladom
0 ks

185,02 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
222,14 € (s DPH)

ks

Cena:
Skladom
0 ks

4,42 € (bez DPH)
RP: 0 €
5,30 € (s DPH)

ks

STR14

STR3

Cena:
Skladom
1 ks

12,04 € (bez DPH)
RP: 0 €
14,45 € (s DPH)

ks

IP kamera ACTi E45A

Under construction ...

Cena:
Skladom
0 ks

508,89 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
610,79 € (s DPH)

ks

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2017 WebCreative.info All rights reserved.