LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

DASAN switch V2224G, L2 GE

DASAN V2224 je 24-portový, 1U, L2 manažovateľný switch

Parametre
Pamäť RAM SDRAM 256MB
Pamäť Flash 32 MB
Rozhranie 24x 10/100/1000Base-T ports (RJ45)
. 2x 1000Base-X ports (SFP)
. 1x GPON port (SC/APC)
. 1x EPON port (SC/PC)
. 1x port RS232
Prevádzková teplota -20°C až 65°C
Rozmery (mm) 440 x 44 x 266 mm

Kód: SWDASV2224G

Výrobca: DASAN Zhone Solution

Záruka: 12 mesiacov

Skladom: 0 ks

V rezervácií: 0 ks

Cena:

406,00 € (bez DPH)
RP: 0.24 €
487,49 € (s DPH)

ks

1 - 3 ks 406,00 €
4 - 9 ks 391,50 €
10 a viac ks 377,00 €
Súbory na stiahnutie
Datasheet EN Download - Datasheet EN
Schéma Download - Schéma
Brožúra Download - Brožúra

Odporúčaný tovar

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2019 WebCreative.info All rights reserved.