LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

Patch kábel dĺžka 240m, G.657A2, priemer 3mm, konektory SC/APC

Patch kábel SC/APC - SC/APC SM, SX, 240 m

 

Špecifikácie:
- Konektor: SC / APC x 2
- vlákno: G.657A2
- Dĺžka: 240 m
- Vonkajší priemer kábla: 3 mm
- Minimálny polomer ohybu: 10 mm
- Materiál krytu: TPU
- Maximálna montážna sila: 1000N

Kód: KAOTCCAASM240S

Výrobca: OEM

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 0 ks

V rezervácií: 0 ks

Cena:

43,65 € (bez DPH)
RP: 0 €
52,38 € (s DPH)

ks

1 - 9 ks 43,65 €
10 - 19 ks 40,74 €
20 a viac ks 39,29 €

Odporúčaný tovar

Patch kábel SC/APC - SC/APC SM, DX, 1m

Patch kábel SC/APC - SC/APC SM, DX, 1m

Cena:

5,40 € (bez DPH)
RP: 0 €
6,48 € (s DPH)

ks

Patch kábel SC/APC - SC/UPC SM, DX, 2m

Patch kábel SC/APC - SC/APC SM, DX, 2m

Cena:

9,65 € (bez DPH)
RP: 0 €
11,58 € (s DPH)

ks

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2019 WebCreative.info All rights reserved.