LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

Optický FTTH box H104A, 4port

Optický FTTH box H104A je vhodný pre vútorné použite.

Box je vyrobený z plastu a je uzamykateľný.

Montáž je možná na stenu pomocu šróbov, ktoré sú v balení.

 

 


Parametre
Model FTT-H104A
Rozmery (mm) 200x130x40
Konektory SC / LC
Kapacita 4 zvary

Kód: POBOFTT-H104A

Výrobca: OEM

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 13 ks

Cena:

7,74 € (bez DPH)
RP: 0 €
9,29 € (s DPH)

ks

1 - 9 ks 7,74 €
10 - 19 ks 7,53 €
20 a viac ks 7,31 €

Odporúčaný tovar

Adaptér SC/APC-SC/APC SM SX

Optická spojka slúži pre spojenie patchkáblov a okonektorovaných vlákien,

Cena:

0,48 € (bez DPH)
RP: 0 €
0,58 € (s DPH)

ks

Optická FTTX zásuvka 2vl

Dvojvláknovú zásuvku možno prišróbovať na omietku, káblové výstupy sú

Cena:

4,48 € (bez DPH)
RP: 0 €
5,38 € (s DPH)

ks

Optická FTTX zásuvka 4vl

Štvorvláknovú zásuvku možno prišróbovať na omietku, káblové výstupy sú

Cena:

7,73 € (bez DPH)
RP: 0 €
9,28 € (s DPH)

ks

Pigtail SC/UPC SM 9/125 1m

Optický pigtail slúži k ukončeniu optických káblov v optickom

Cena:

1,06 € (bez DPH)
RP: 0 €
1,27 € (s DPH)

ks

Splitter PLC 1x8 bez konektorov, 1m, hrúbka:0,9mm

Splitter PLC 1x8 bez konektorov, hrúbka vlákien: 0,9mm   Obrázok je

Cena:

13,48 € (bez DPH)
RP: 0 €
16,18 € (s DPH)

ks

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2018 WebCreative.info All rights reserved.