LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

FO kábel Solarix 12vl 9/125, PE, 5.3mm, čierny, G.652.D

Vonkajší optický kábel Solarix SXKO-MICRO-12-OS1-HDPE  je vhodný pre zafukovacie inštalácie. Samotné vlákna sú uložené v centrálnej trubičke plnenej gélom, čím sú chránené proti vniktnutiu vody.


Uložené sú vždy po 12-tich vláknach v jednej trubičke. Optický kábel neobsahuje žiadne kovové prvky a je celý dielektrický. Typ samotného vlákna je G.652.D. 


Dodanie: najčastejšie 3-6 pracovných dní od objednania.

Parametre
Kód produktu SXKO-MICRO-12-OS1-HDPE
Plášť HDPE
Počet vlákien 12x
Typ káblu zafukovanie
Špecifikácia vlákna G.652.D
Typ vlákna SM 9/125
Útlm pri 1310nm 0.38 dB/km
Útlm pri 1550nm 0.24 dB/km
Priemer kábla 5.3 mm
Hmotnosť 24 kg / km
Krátkodobá ťahová odolnosť 500 N
Krátkodobá tlaková odolnosť 450 N/ 100mm
Prevádzková teplota -40 až 60°C

Kód: KAOSXKO-MICRO-12-OS1-HDPE

Výrobca: Solarix

Záruka: 60 mesiacov

Skladom: 0 m

Cena:

0,51 € (bez DPH)
RP: 0 €
0,61 € (s DPH)

m

1 - 499 m 0,51 €
500 - 999 m 0,50 €
1000 a viac m 0,49 €
Súbory na stiahnutie
Datasheet CZ Download - Datasheet CZ

Odporúčaný tovar

Kotva pre optický kábel "@" DROP,G.657A, 3-6mm

Kotva pre uchytenie samonosného guľatého DROP káblu o priemere

Cena:

1,50 € (bez DPH)
RP: 0 €
1,80 € (s DPH)

ks

Pigtail LC/UPC SM 9/125 1m

Pigtail LC/UPC SM 9/125 1m

Cena:

1,13 € (bez DPH)
RP: 0 €
1,36 € (s DPH)

ks

Pigtail SC/APC SM 9/125 1m

Optický pigtail slúži k ukončeniu optických káblov v optickom

Cena:

1,72 € (bez DPH)
RP: 0 €
2,06 € (s DPH)

ks

FO kábel Solarix 04vl 9/125, 3,5mm LSZH, DROP1000, G.657A (500m)

Kábel je určený ako pre nechránenú vonkajšiu inštaláciu, tak

Cena:

151,20 € (bez DPH)
RP: 0.45 €
181,98 € (s DPH)

bal.

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2017 WebCreative.info All rights reserved.