LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

Patch kábel SC-LC SM, DX, 10m

Patch kábel SC-LC SM, DX, 10m

Kód: KAOCLSD10

Výrobca: OEM

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 20 ks

V rezervácií: 0 ks

Cena:

6,90 € (bez DPH)
RP: 0 €
8,28 € (s DPH)

ks

1 - 9 ks 6,90 €
10 - 19 ks 6,67 €
20 a viac ks 6,44 €

Odporúčaný tovar

Patch kábel SC-LC MM 50/125, DX, 2m

Patch kábel SC-LC MM, 50/125, DX, 2m

Cena:

4,31 € (bez DPH)
RP: 0 €
5,17 € (s DPH)

ks

Patch kábel SC/UPC - SC/UPC, SM 9/125, DX, 10m

Patch kábel SC-SC SM, DX, 10m

Cena:

9,20 € (bez DPH)
RP: 0 €
11,04 € (s DPH)

ks

Patch kábel SC/APC - LC/UPC SM, DX, 2m

Patch kábel SC/APC - LC/UPC SM, DX, 2m

Cena:

8,20 € (bez DPH)
RP: 0 €
9,84 € (s DPH)

ks

Patch kábel SC-LC SM, SX, 1m

Patch kábel SC-LC SM, SX, 1m

Cena:

2,07 € (bez DPH)
RP: 0 €
2,48 € (s DPH)

ks

Patch kábel SC/APC - SC/APC SM, SX, 3m

Patch kábel SC/APC - SC/APC SM, SX, 3m

Cena:

4,68 € (bez DPH)
RP: 0 €
5,62 € (s DPH)

ks

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2023 WebCreative.info All rights reserved.