LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

V-SOL V1600D4-L

4-porová centrála EPON OLT(L)

V1600D4-L poskytuje 2GE (metalické) a 2SFP sloty nezávislé rozhranie pre uplink a 4x EPON OLT porty pre downstream. Podporuje 256 ONU pri pomere 1:64.


Veľkosť: 442 mm * 200 mm * 43,6 mm
Hmotnosť: 4.2kg
Popis: 4 EPON port, Automatická konfigurácia, Automatický upgrade, EMS a správa webu


Item

V1600D4-L

 Chassis

 Rack

 1U 19 inch standard box

 

 1000M
 Uplink Port

 

 QTY

 4

 Copper

 2*10/100/1000M auto-negotiation

 SFP
 (independent)

 2*SFP slots

 EPON Port

 QTY

 4

 Physical  Interface

 SFP Slots

Connector Type

 1000BASE-PX20+

 Max splitting  ratio

 1:64

 Management Ports

 1*10/100BASE-T out-band port, 1*CONSOLE port

PON Port Specification

 Transmission  Distance

 20KM

 EPON port  speed

 Symmetrical 1.25Gbps

 Wavelength

 TX 1490nm, RX 1310nm

 Connector

 SC/PC

 Fiber Type

 9/125μm SMF

 TX Power

 +2~+7dBm

 Rx Sensitivity

 -27dBm

 Saturation  Optical Power

 -6dBm

 Management Mode

 SNMP, Telnet and CLI, EMS and WEB

 Management Function

 Fan Group Detecting;
 Port Status monitoring and configuration management;
 Layer2 switch configuration such as VLAN,  RSTP,IGMP,QOS, etc;
 EPON management function: DBA,ONU authorization,  ACL,QOS,etc;
 Online ONU configuration and management;
 User management;
 Alarm management.

 Layer2 Switch

 16K Mac address;
 Support 4096 VLANs;
 Support port VLAN and protocol VLAN;
 Support VLAN tag/Un-tag ,VLAN transparent transmission;
 Support Vlan translation and QinQ;
 Support storm control based on port;
 Support port isolation;
 Support port rate limitation;
 Support 802.1D and 802.1W;
 Support static LACP;
 QOS based on port,VID,TOS and MAC address;
 Access control list;
 IEEE802.x flow control;
 Port stability statistic and monitoring;
 Onu switch in the same pon;

 Multicast

 IGMP snooping;
 256 IP Multicast Groups;

 EPON Function

 Support port-based rate limitation and bandwidth control;
 In compliant with IEEE802.3ah standard;
 Up to 20KM transmission Distance;
 Support data encryption, multi-cast, port VLAN,  separation,RSTP,etc;
 Support Dynamic Bandwidth Allocation (DBA);
 Support ONU auto-discovery/link detection/remote upgrade of  software;
 Support VLAN division and user separation to avoid broadcast  storm;
 Support various LLID configuration and single LLID configuration;  Different user and different service could provide different QoS  by means of different LLID channels;
 Support power-off alarm function,easy for link problem  detection;
 Support broadcasting storm resistance function;
 Support port isolation between different ports;
 Support ACL and SNMP to configure data packet filter flexibly;
 Specialized design for system breakdown prevention to maintain  stable system;
 Support dynamic distance calculation on EMS online;
 Support RSTP,IGMP Proxy.

 Dimension(L*W*H)

 442mm*200mm*43.6mm

 Weight

 4.2kg

 Power Supply

 220VAC

 AC:90~264V, 47/63Hz

 Support Double Hot Backup

 Power Consumption

 30W

 Operating Environment

 Working  Temperature

 -10~+55℃

 Storage  Temperature

 -40~+85℃

 Relative  Humidity

 5~90%(non-conditioning)

 


Kód: PONV16D4L

Výrobca: V-SOL

Záruka: 12 mesiacov

Skladom: 3 ks

V rezervácií: 0 ks

Cena:

330,01 € (bez DPH)
RP: 0.24 €
396,30 € (s DPH)

ks

1 - 2 ks 330,01 €
3 - 5 ks 324,93 €
6 a viac ks 317,31 €

Odporúčaný tovar

V-SOL V1600D2-L

2-portová centrála EPON OLT (L)  

Cena:

342,71 € (bez DPH)
RP: 0.24 €
411,54 € (s DPH)

ks

V-SOL V2801REB

1GE SFU ONU

Cena:

21,74 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
26,21 € (s DPH)

ks

V-SOL V2801SG

V2801SE je duálne EPON/GPON 1GE

Cena:

26,65 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
32,10 € (s DPH)

ks

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2019 WebCreative.info All rights reserved.