LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

SFP GPON 2.488/1.25Gbps (SC/20km,SM) C+

Optický modul GPON C+ s konektorom SC/PC pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovými dĺžkami RX=1310nm/TX=1490nm. Modul je kompatibilný so zariadeniami DASAN Networks.

Parametre
TX power 3-7dBm
RX sensitivity -30dBm
Splitovací pomer 1:128

Kód: AOSFGPOSCC+F

Výrobca: DASAN Zhone Solution

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 0 ks

V rezervácií: 0 ks

Cena:

43,92 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
52,74 € (s DPH)

ks

1 - 19 ks 43,92 €
20 - 39 ks 40,99 €
40 a viac ks 39,53 €

Odporúčaný tovar

Patch kábel SC/UPC - SC/UPC, SM 9/125, SX, 1m

Patch kábel SC-SC, SM 9/125, SX, 1m   hrúbka: 3 mm

Cena:

4,03 € (bez DPH)
RP: 0 €
4,84 € (s DPH)

ks

Pigtail SC/UPC SM 9/125 1m

Optický pigtail slúži k ukončeniu optických káblov v optickom

Cena:

0,90 € (bez DPH)
RP: 0 €
1,08 € (s DPH)

ks

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2019 WebCreative.info All rights reserved.