LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

SFP WDM 155Mbps (SC/20km,SM) TX=1310nm

100Mbps SFP WDM optický modul s konektorom SC pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovými dĺžkami RX=1550nm/TX=1310nm. Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov (napr. Cisco).

Kód: AOSFMB20SCA

Výrobca: Times Connect

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 0 ks

V rezervácií: 0 ks

Cena:

28,14 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
33,80 € (s DPH)

ks

1 - 9 ks 28,14 €
10 - 19 ks 27,20 €
20 a viac ks 26,26 €

Odporúčaný tovar

SFP WDM 155Mbps (SC/20km,SM) TX=1550nm

100Mbps SFP WDM optický modul s konektorom SC pre

Cena:

33,78 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
40,57 € (s DPH)

ks

Patch kábel SC/UPC - SC/UPC, SM 9/125, SX, 1m

Patch kábel SC-SC, SM 9/125, SX, 1m   hrúbka: 3 mm

Cena:

4,03 € (bez DPH)
RP: 0 €
4,84 € (s DPH)

ks

Pigtail SC/UPC SM 9/125 1m

Optický pigtail slúži k ukončeniu optických káblov v optickom

Cena:

0,90 € (bez DPH)
RP: 0 €
1,08 € (s DPH)

ks

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2019 WebCreative.info All rights reserved.