LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

Motorola VIP 1113

Set-top box novej generácie kompaktných rozmerov pre príjem digitálnej televízie

Možnosť prehrávania videa aj vo vysokom rozlíšení FullHD (1080p) s priestorovým zvukom

  • Rozmery: 130 x 130 x 23 mm
  • Hmotnosť: 160 gramov
  • CPU 1200+ DMIPS, MPEG dekodér
  • Pamäť: 256MB DRAM, 64MB flash pamäť
  • Operačný systém: Motorola KreaTV
  • Audio: Dolby Digital, MPEG, MP3, AAC LC, HE-AAC
  • Video: MPEG-2, H.264 (MPEG-4), VC-1, WMV9
  • Video formát: 4:3, 16:9
  • Rozlíšenie: 720x576 (PAL), 720x480 (NTSC), až 1080p (FullHD)
  • Porty: 1x RJ45 10/100 Base-T, HDMI, 3,5mm jack R+L+Video, USB, IR prijímač
  • Napájanie: DC 5V, 1,5A, spotreba energie max. 5,5W

Obsah balenia:

  • Zariadenie ARRIS VIP 1113
  • Používateľský manuál
  • Jednosmerný (DC) napájací adaptér
  • Ethernetový kábel RJ-45
  • Kábel HDMI
  • Kábel redukcia jack 3,5mm/audio L+R video
  • Diaľkové ovládanie, 1xAAA batéria

Kód: TVSETMV1113

Výrobca: OEM

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 0 ks

V rezervácií: 0 ks

Cena:

62,58 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
75,22 € (s DPH)

ks

1 - 4 ks 62,58 €
5 - 9 ks 62,06 €
10 a viac ks 61,54 €
Súbory na stiahnutie
Špecifikácia Download - Špecifikácia
Manuál Download - Manuál

Odporúčaný tovar

Optická FTTX zásuvka 2vl

Dvojvláknovú zásuvku možno prišróbovať na omietku, káblové výstupy sú

Cena:

4,40 € (bez DPH)
RP: 0 €
5,28 € (s DPH)

ks

Adaptér SC-SC SM SX UPC

Optická spojka slúži pre spojenie patchkáblov a okonektorovaných vlákien,

Cena:

0,60 € (bez DPH)
RP: 0 €
0,72 € (s DPH)

ks

Pigtail SC/UPC SM 9/125 1m

Optický pigtail slúži k ukončeniu optických káblov v optickom

Cena:

0,90 € (bez DPH)
RP: 0 €
1,08 € (s DPH)

ks

Patch kábel SC/APC - SC/UPC SM, SX, 3m

Patch kábel SC/APC - SC/UPC SM, SX, 3m

Cena:

2,21 € (bez DPH)
RP: 0 €
2,65 € (s DPH)

ks

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2019 WebCreative.info All rights reserved.