LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

SFP modul WDM 1,25Gbps DDM, 1550nm(SC/20km,SM)

1Gbps SFP optický modul DDM WDM s konektormi SC pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX=1550nm/RX=1310nm. Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov (napr. Cisco).

Kód: AOSFGB20SCDB

Výrobca: Times Connect

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 0 ks

V rezervácií: 0 ks

Cena:

25,96 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
31,19 € (s DPH)

ks

1 - 9 ks 25,96 €
10 - 19 ks 23,07 €
20 a viac ks 21,63 €

Odporúčaný tovar

SFP modul WDM 1,25Gbps DDM, 1310nm(LC/20km,SM)

1Gbps SFP optický modul DDM WDM s konektorom LC

Cena:

10,83 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
13,03 € (s DPH)

ks

Patch kábel SC-LC SM, DX, 2m

Patch kábel SC-LC SM, DX, 2m

Cena:

5,79 € (bez DPH)
RP: 0 €
6,95 € (s DPH)

ks

Pigtail LC/UPC SM 9/125 1m

Pigtail LC/UPC SM 9/125 1m

Cena:

0,80 € (bez DPH)
RP: 0 €
0,96 € (s DPH)

ks

SFP modul 1,25Gbps (LC/80km,SM) TX=1550

1Gbps SFP optický modul s konektormi LC pre Singlemode

Cena:

51,45 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
61,78 € (s DPH)

ks

SFP WDM 155Mbps (SC/20km,SM) TX=1310nm

100Mbps SFP WDM optický modul s konektorom SC pre

Cena:

28,14 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
33,80 € (s DPH)

ks

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2019 WebCreative.info All rights reserved.