LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

Prevodník TP-LINK MC100CM 10/100Mbs, MM, 2km,2xSC

Media konvertor TP-LINK slúži pre prevod metalického vedenia 10/100Base-T na optický štandard 100Base-FX port, Multi-mode vlákno využiteľný na vzdialenosť až 2 km.


Optický port má SC konektory, media konvertor využíva vlnovej dĺžky 850 nm. Napájanie zabezpečuje externý adaptér.


Zariadenie nevyžaduje dodatočné zakrytovanie alebo montáž, ale môže byť pomocou adaptéra inštalované do racku. Media konvertor je nástupcom modelu TR-932D. 

Parametre
Kód prouktu MC100CM
Štandardy IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Rozhranie 1x RJ45, 1x SC MM DX
Rozmery (mm) 94.5 x 73.0 x 27.0 mm
Napájanie External Power Adapter, 9V/0.6A or 5V/1A

Kód: AOTPMC100CM

Výrobca: TP-LINK

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 1 ks

V rezervácií: 0 ks

Cena:

28,03 € (bez DPH)
RP: 0 €
33,64 € (s DPH)

ks

1 - 9 ks 28,03 €
10 - 19 ks 27,81 €
20 a viac ks 27,60 €
Súbory na stiahnutie
Datasheet EN Download - Datasheet EN
Prehlásenie o zhode Download - Prehlásenie o zhode
Uživateľská príručka Download - Uživateľská príručka

Odporúčaný tovar

Patch kábel SC-SC MM 50/125, DX, 2m

Patch kábel SC-SC MM 50/125, DX, 2m

Cena:

5,70 € (bez DPH)
RP: 0 €
6,84 € (s DPH)

ks

Patch kábel SC-LC MM 62,5/125, DX, 2m

Patch kábel SC-LC MM, 62,5/125, DX, 2m

Cena:

14,73 € (bez DPH)
RP: 0 €
17,68 € (s DPH)

ks

Patch kábel SC-SC MM 50/125, DX, 2m

Patch kábel SC-SC MM 50/125, DX, 2m

Cena:

5,70 € (bez DPH)
RP: 0 €
6,84 € (s DPH)

ks

Adaptér SC-SC MM DX

Adaptér SC-SC MM DUPLEX

Cena:

0,90 € (bez DPH)
RP: 0 €
1,08 € (s DPH)

ks

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2019 WebCreative.info All rights reserved.