LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

Prevodník TP-LINK MC210CS 10/100Mbs, SM, 20km,2xSC

Media konvertor TP-LINK slúži pre prevod metalického vedenia 10/100Base-T na optický štandard 100Base-FX port, Single-mode vlákno využiteľný na vzdialenosť až 15 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využíva vlnovej dĺžky 1310 nm.


Napájanie zabezpečuje externý adaptér. Zariadenie nevyžaduje dodatočné zakrytovanie alebo montáž, ale môže byť pomocou adaptéra inštalované do racku. 

Parametre
Kód produktu MC210CS
Štandardy IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Funkcie Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
Vlnová dĺžka 1310 nm
Rozhranie 1x 1000Mbps SC port
. 1x 1000Mbps RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
Rozmery (mm) (94.5 x 73.0 x 27.0 mm
Prevádzková teplota 0°C až + 40°C
Napájanie 9V/0.6A, alebo 5V/1A

Kód: AOTPMC210CS

Výrobca: TP-LINK

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 3 ks

V rezervácií: 0 ks

Cena:

41,25 € (bez DPH)
RP: 0 €
49,50 € (s DPH)

ks

1 - 9 ks 41,25 €
10 - 19 ks 40,93 €
20 a viac ks 40,61 €
Súbory na stiahnutie
Datasheet EN Download - Datasheet EN
Uživateľská príručka Download - Uživateľská príručka

Odporúčaný tovar

SFP modul 1,25Gbps LX-SM 3Com

1Gbps SFP optický modul LX Singlemode kábel a vzdialenosti

Cena:

28,00 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
33,64 € (s DPH)

ks

Patch kábel SC-LC SM, DX, 1m

Patch kábel SC/UPC -LC/UPC SM, DX, 1m hrúbka: 2 mm

Cena:

5,23 € (bez DPH)
RP: 0 €
6,28 € (s DPH)

ks

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2019 WebCreative.info All rights reserved.