LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

GPON ONT Dasan H660RW

ONT - klientské GPON zariadenie so 4x gigabit LAN portami, 2x PSTN portom, WiFi 802.11b/g/n 300Mbps, 1x RF portom. Podporuje Router (NAT) aj Bridge mód.

Kód: PONH660RW

Výrobca: DASAN Zhone Solution

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 36 ks

Cena:

100,80 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
121,08 € (s DPH)

ks

1 - 19 ks 100,80 €
20 - 39 ks 96,60 €
40 a viac ks 94,08 €

Odporúčaný tovar

GPON ONT Dasan H645G

ONT - klientské 1-portové GPON zariadenie so 1-gigabitovým LAN

Cena:

49,40 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
59,40 € (s DPH)

ks

Splitter PLC ABS 1x4 SC/APC 2mm

Splitter PLC 1x4 SC/APC, 1m, hrúbka:2mm, ABS box

Cena:

17,82 € (bez DPH)
RP: 0 €
21,38 € (s DPH)

ks

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2018 WebCreative.info All rights reserved.