LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

GPON Ubiquiti Fiber OLT, 8-port

UFiber OLT ponúka 8 GPON portov a podporuje 128 klientov na port, celkovo 1024 súbežných klientov s fyzickými linkami do vzdialenosti 20 km.

Čo sa konektorov týka, UF-OLT má okrem 8 GPON portov tiež dva SFP+ porty s rýchlosťou 10G, jeden ethernetový port určený iba pre management a jeden konzolový port.

Management OLT jednotiek nebol nikdy jednoduchšií. Samotné zariadenie disponuje webovým rozhraním, kde je možné sa pozrieť, ktoré jednotky sú aktuálne pripojené, upgradovať hromadne firmware atď. Najväčšou výhodou je však centrálna správa pomocou softvéru UNMS (Ubiquiti Network Management System).

UF-OLT je štandardne dodávaný s jedným AC / DC napájacím modulom a jednou voľnou šachtou pre druhý napájací modul. Túto šachtu možno osadiť rovnakým AC / DC alebo DC / DC modulom.



Špecifikácia:


Port LAN 1x RJ45 10/100/1000 Mbps + 1x RJ45 10/100 Mbps
Predvolená IP 192.168.1.1
Spotreba (W) 40
Procesor MIPS 1004kc 880 MHz Dual Core
RAM (MB) 512 DDR3
NAND (MB) 512
Hmotnosť (kg) 4,495
Periférne rozhrania 8x GPON port, 2x port SFP +
Dĺžka vlny (nm) TX: 1490 nm, RX: 1310 nm
Výška (mm) 43,7
Šírka (mm) 442,4
Hĺbka (mm) 285,6
Max. prevádzková teplota (° C) 45

Kód: PONUF-OLT

Výrobca: Ubiquiti

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 2 ks

Cena:

1 214,49 € (bez DPH)
RP: 0.24 €
1 457,68 € (s DPH)

ks

1 - 2 ks 1 214,49 €
3 - 5 ks 1 182,81 €
6 a viac ks 1 161,69 €
Súbory na stiahnutie
Špecifikácia Download - Špecifikácia

Odporúčaný tovar

Zdroj pre GPON OLT V5808/V5816 AC 230V

Zdroj pre GPON OLT V5808/V5816 AC 230V

Cena:

216,39 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
259,79 € (s DPH)

ks

Zdroj pre GPON OLT V5808/V5816 DC -48V

Zdroj pre GPON OLT V5808/V5816 DC -48V

Cena:

149,20 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
179,16 € (s DPH)

ks

SFP GPON 2.488/1.25Gbps (SC/20km,SM) C+

Optický modul GPON C+ s konektorom SC/PC pre Singlemode

Cena:

41,81 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
50,21 € (s DPH)

ks

SFP GPON 2.488/1.25Gbps (SC/20km,SM) C+

Optický modul GPON C+ s konektorom SC/PC pre Singlemode

Cena:

58,70 € (bez DPH)
RP: 0.01 €
70,45 € (s DPH)

ks

GPON ONT Dasan H660GW-F5

H660GW-F5 - nové klientské GPON zariadenie so 4x gigabit

Cena:

46,40 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
55,80 € (s DPH)

ks

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2018 WebCreative.info All rights reserved.