LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

Power Meter PON F2H FHP2P01

Merací prístroj Grandway FHP 2P01 je určený pre testovanie, inštaláciu a údržbu PON siete kompaktibilný s APON,BPON,EPON,GPON. Ma dva výstupné porty pre ONU a OLT/video , ktorý podporuje CW/burst upstream 1310nm a downstream 1490/1550nm . Dokáže zobraziť stav priepustnosti, varovanie alebo zyhanie testovania.  

 

Aktuálna cena na vyžiadanie.

Parametre
Kalibrácia vlnovej dĺžky 1310nm/CW , 1490nm,1550nm
Presnosť 0.5db ± 1nW @ 1550 nm
Napájanie 2x AA batéria (v balení)
Adaptery SC/PC
Pamät 900 položiek
Teplotný rozsah -10°C / + 50°C
Komunikačný port USB s funkciou nabíjania

Kód: NAPMF2HFHP2P01

Výrobca: Grandway

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 0 ks

V rezervácií: 0 ks

Cena:

280,00 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
336,12 € (s DPH)

ks

1 - 3 ks 280,00 €
4 - 9 ks 240,00 €
10 a viac ks 234,00 €
Súbory na stiahnutie
Manual EN Download - Manual EN

Odporúčaný tovar

Grandway F2H VLS-8-1mW

Najnovšia séria mini viditeľných zdrojov svetla Grandway F2H VLS-8

Cena:

73,74 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
88,52 € (s DPH)

ks

Grandway F2H VLS-8-10mW

Najnovšia séria mini viditeľných zdrojov svetla Grandway F2H VLS-8-10mW

Cena:

76,26 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
91,55 € (s DPH)

ks

Grandway FHO5000-D35

FHO5000 série Optical Time Domain reflektometer (OTDR) je nová

Cena:

2 400,00 € (bez DPH)
RP: 0.45 €
2 880,54 € (s DPH)

ks

Grandway FHO5000-T40F

FHO5000 série Optical Time Domain reflektometer (OTDR) je nová

Cena:

4 004,00 € (bez DPH)
RP: 0.45 €
4 805,34 € (s DPH)

ks

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2021 WebCreative.info All rights reserved.