LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

GPON U-Fiber OLT UF-OLT-4, 4-port

Ubiquiti UFiber 4 OLT ponúka štyri GPON porty a podporuje až 512 súbežných klientov až do 2,488 Gbps TX a 1,244 Gbps RX. Model UFiber 4 OLT sa vyznačuje flexibilnými funkciami správy vrstvy 2/3 a jedným 1G / 10G SFP + portom Ethernet.


Vlastnosti produktu

• 4-portový terminál GPON Optical Line
• 4 Gigabitové pasívne optické sieťové porty
• Podporuje až 512 klientov (128 na port PON)
• Až 2.488 Gbps TX a 1.244 Gbps RX
• Jeden 1G / 10G SFP + Ethernet porty
• Flexibilné funkcie správy vrstvy 2/3
• Konzola sériový port pre správu


Špecifikácia výrobku

• Rozmery: 299,80 x 258,95 x 42,55 mm (11,80 x 10,19 x 1,68 ")
• Hmotnosť: 1,93 kg
• Hmotnosť s montážnou konzolou: 2,13 kg
• Sieťové rozhrania: (4) GPON OLT SFP; (1) 1G / 10G SFP +
• Súčasní klienti: 512 registrovaných ONU / ONT (128 na GPON port)
• Manažérske rozhrania: (1) Ethernet pre správu mimo pásma; (1) Port sériovej konzoly RJ45
• Rýchlosť GPON: 2,488 Gb / s (TX) 1.244 Gb / s po prúde (RX)
• Prevádzkové vlnové dĺžky: 1490 nm TX; 1310 nm RX
• Normálny rozsah optického výkonu: TX (trieda B +): 1,5 dBm až 5 dBm; RX: -28 dBm až -8 dBm
Rozsah
    
Fyzický dosah: 20 km
    
Logický dosah: 60 km
    
Max. Diferenciálna vzdialenosť vlákien: 20 km (B +) / 40 km (C +)
• Spôsob napájania: 100-240VAC / 50-60 Hz, univerzálny vstup
• Napájanie: AC / DC Interné 56W DC
• Max. Spotreba energie: 35 W (okrem modulov SFP)
• Režim prevádzky: OLT 2/3 Ethernet Switch a GPON Core
• Pokročilá QoS: Podporuje 8 prioritných frontoch na užívateľský port a klasifikáciu prevádzky
• Špecifikácie procesora: MIPS 1004kc, 880 MHz Dual Core
• Informácie o pamäti: 512 MB DDR3, 512 MB NAND
• Prevádzková teplota: -10 až 45 ° C (14 až 113 ° F)
• Prevádzková vlhkosť: 10 až 90% bez kondenzácie
• Certifikácia: CE, FCC, IC

Kód: PONUF-OLT4

Výrobca: Ubiquiti

Záruka: 24 mesiacov

Skladom: 3 ks

V rezervácií: 0 ks

Cena:

738,66 € (bez DPH)
RP: 0.24 €
886,68 € (s DPH)

ks

1 - 2 ks 738,66 €
3 - 5 ks 719,39 €
6 a viac ks 706,54 €
Súbory na stiahnutie
Špecifikácia Download - Špecifikácia

Odporúčaný tovar

Zdroj pre GPON OLT V5808/V5816 AC 230V

Zdroj pre GPON OLT V5808/V5816 AC 230V

Po prihlásení
Zdroj pre GPON OLT V5808/V5816 DC -48V

Zdroj pre GPON OLT V5808/V5816 DC -48V

Po prihlásení
SFP GPON 2.488/1.25Gbps (SC/20km,SM) C+

Optický modul GPON C+ s konektorom SC/PC pre Singlemode

Cena:

39,92 € (bez DPH)
RP: 0.03 €
47,94 € (s DPH)

ks

SFP GPON 2.488/1.25Gbps (SC/20km,SM) C+

Optický modul GPON C+ s konektorom SC/PC pre Singlemode

Cena:

58,70 € (bez DPH)
RP: 0.01 €
70,45 € (s DPH)

ks

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2021 WebCreative.info All rights reserved.