LanCentrum.sk
language:
Nakupovať v mene:

BAZÁR - Prevodník STE-8401M WDM 1Gbps, SM, 20km

STE-8401M

STE-8401M je konvertor ethernetových médií 10/100/1000 mbps, ktorý ponúka 1 port 100 / 1000Base-FX a 1 port 10/100/1000 Mbps Ethernet. Jedná sa o konvertor médií, ktorý konvertuje 100 / 1000mbps Fiber na 10/100 / 1000mbps ethernet.

Podporuje Dual Fiber alebo Single Fiber, Multimode alebo Single Mode. Jeho prenosová vzdialenosť môže byť od Multimode vlákien 500M do režimu Single Mode 120Km.

Model STE-8401M podporuje konektory ST alebo SC alebo FC. Podľa vlastnej žiadosti môže byť model STE-8401M navrhnutý tak, aby mal malý prepínač DIP, ktorý prinúti konvertor médií bežať na čistom 10mbps Ethernet, 100mbps Ethernet alebo 1000mbps Ethernet.

S kompaktným dizajnom je hmotnosť meniča médií STE-8401M veľmi ľahká, čo značne pomáha znižovať náklady na dopravu. Jedná sa o vysokovýkonný, nákladovo efektívny optický terminál.

 

Vlastnosti:

> Zabezpečte jeden gigabitový port vlákien a jeden gigabitový ethernetový port

> Plne vyhovuje normám IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-TX, IEEE802.3z 1000Base-FX štandardom

> Automatické rozpoznanie režimu prenosu napoly / plného obojstranného prenosu pre port Tx

> Automatické vyjednávanie sadzieb 10/100 / 1000Mbpa a Auto-MDI / MDIX pre port Tx

> Nastavte konfiguráciu prepínača pre režim prenosu napoly alebo úplného duplexu pre port Fx

> Rozšíriť vzdialenosť sieťového prenosu z 20 km na 120 km s vláknom WDM

> Indikátor: RX, TX, FX, 1000, POW, 10/100

> Jednoduché zobrazenie indikátorov LED poskytuje stav, ktorý umožňuje jednoduchú kontrolu činnosti siete

> Interné alebo externé napájanie

Kód: AOSTE8401M

Výrobca: OEM

Záruka: 3 mesiacov

Skladom: 3 ks

V rezervácií: 0 ks

Cena:

8,08 € (bez DPH)
RP: 0.1 €
9,82 € (s DPH)

ks

1 - 9 ks 8,08 €
10 - 19 ks 8,08 €
20 a viac ks 8,08 €

Obchod prevádzkuje: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2020 WebCreative.info All rights reserved.