Back to LanCentrum.sk
language:
Currency:

SFP 1,25Gbps DDM (LC/20km,SM)

SFP-SM - je 1Gbps SFP optický modul DDM s konektorom LC pre Singlemode kábel. Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov (napr. Cisco). Štandardná záruka je 2 roky

Code: AOSFG20LCD

Producer: Times Connect

Warranty: 24 months

In stock: 0 ks

Reservation: 0 ks

Price:

10,34
RP: 0.03 €
12,44 € (with VAT)

ks

1 - 19 ks 10,34 €
20 - 49 ks 9,79 €
50 a viac ks 8,70 €

Odporúčaný tovar

Patch kábel SC-LC SM, DX, 1m

Patch kábel SC-LC SM, DX, 1m

Price:

5,23
RP: 0 €
6,28 € (with VAT)

ks

Patch kábel SC-LC SM, DX, 2m

Patch kábel SC-LC SM, DX, 2m

Price:

5,79
RP: 0 €
6,95 € (with VAT)

ks

Pigtail LC/UPC SM 9/125 1m

Pigtail LC/UPC SM 9/125 1m

Price:

0,80
RP: 0 €
0,96 € (with VAT)

ks

Shop owner: Times-VT, Nábr. Sv. Metoda 8, 971 01 Prievidza, Slovakia tel.: +421 (0)46 542 70 50
Created by © 2019 WebCreative.info All rights reserved.